Geslaagd voorproefje van het Sharing Successgala

ssamusewedstrijdWat is een amuse? Wikipedia beschrijft het zo: “Een zeer klein gerecht (of minihapje) ter bevordering van de spijsvertering en om de smaakpapillen op gang te brengen.” Een amuse is een voorproefje van meer. Begin oktober was de tiende editie van de Sharing Success-amusewedstrijd.

Het werd een heerlijk voorproefje van het Sharing Success-gala van 13 november aanstaande, opnieuw in Grand Hotel Huis ter Duin in Noordwijk.

Over Sharing Success
De Sharing Success Foundation zet zich al jaren in voor projecten van het Liliane Fonds. Dit doet Sharing Success op creatieve wijze. Vooral door het organiseren van een speciaal gala. De afgelopen jaren was dit evenement een groot succes. In 2007 had het gala een recordopbrengst van meer dan 1,3 miljoen euro. De opbrengst komt elke keer geheel ten goede aan het Liliane Fonds. Overigens schenkt Sharing Success naast geld ook de inzet en kennis van betrokken ondernemers aan het Liliane Fonds.

Winnende amuse
Horecastudenten van het ROC van Amsterdam Gooi en Vechtstreek werden dit jaar overtuigend winnaar van de Sharing Success-amusewedstrijd. Studenten Dave van Wagtendonk, Jeske Hagenaars en Isabeau van Gardingen wonnen met een Indonesische amuse, die zij in authentieke kleding hadden opgediend. Juryvoorzitter Simon de Vogel over de wedstrijd: "Het niveau was dit jaar erg hoog. De keuze was een echt luxeprobleem. De amuse van het ROC van Amsterdam Gooi en Vechtstreek stak zowel in presentatie en creativiteit als in kleur-, geur- en smaakcombinatie erbovenuit."

Culinaire hoogstandjes
De winnende amuse wordt zaterdag 13 november feestelijk gepresenteerd op het Sharing Success-gala. Bovendien zullen chef-koks als Cees Helder, Erik van Loo, Bobby Dessauvagie, Henk Savelberg en Marcel van Lier die avond een heerlijk diner verzorgen. Geïnteresseerden kunnen nu plaatsen reserveren voor het Sharing Success-gala. Meer informatie vindt u op de website van de Sharing Success Foundation.

doneren

Fiscaal voordelig geven

Het Liliane Fonds is een Algemeen Nut Beogende Instelling (ANBI). Geven aan een goed doel kan fiscaal aantrekkelijk zijn. Lees verder...

belasting

Vestingloop2011

Ricoh Vestingloop 2012

Loop op zondag 20 mei mee met de Vestingloop in Den Bosch. En laat u sponsoren, zodat kinderen met een handicap in Zimbabwe ook kunnen sporten. Lees verder

Aanmelden Nieuwsflits

Meld u aan voor de digitale nieuwsbrief van het Liliane Fonds:

aanmelden

banneruwmening

Verklein lettertype Normaal lettertype Vergroot lettertype